Реєстрація авторського права

АВТОРСЬКЕ ПРАВО

 

Реєстрація, оформлення авторського права.

Захист прав інтелектуальної власності.

Державна реєстрація авторського права здійснюється за законом України "Про авторське право і суміжні права" та згідно постанови Кабміну від 27.12.2001 № 1756 "Про державну реєстрацію авторським правом и договорів, Які стосують права автора на твір”

Патентна агенція «Кожарский і партнери» - ГАРАНТУЄМО РЕЗУЛЬТАТ!
Наш досвід - більше 20 років у сфері захисту інтелектуальної власності

Навіщо потрібно реєструвати авторське право?

Навіщо отримувати свідоцтво про реєстрацію, якщо в Законі вже все прописано і Ваші права як учасника надійно захищені? Все просто - АВТОРСЬКЕ ПРАВО виникає в момент створення твору. Свідоцтво про реєстрацію авторського права є формальним підтвердженням, що автор саме Ви. Це як табличка: "Моє - не чіпати без дозволу".

Ми підготуємо всі необхідні документи для подачі заявки на реєстрацію авторського права
подамо заявку в Укрпатент
при необхідності представимо Ваші інтереси в суді
проконсультуємо безкоштовно
отримаємо Ваше свідоцтво про реєстрацію авторських прав і передамо Вам

Об'єктами авторського права можуть бути літературні твори, виступи, лекції, проповіді, комп'ютерні програми, бази даних, музичні твори, кіно, хореографічні, театральні постановки, твори архітектури, фотографії, а також збірники літературних творів, тексти перекладів, дублювання та інше.

Повний перелік читайте тут >>

Заявка на реєстрацію авторського права розглядається в період до 1 місяця з дати подачі правильно оформлених документів. Після чого в період до 3 місяців необхідно сплатити збір за оформлення і видачу свідоцтва та надати документ про оплату.

Після цього на підставі рішення про реєстрацію та документа про оплату збору, права на твір вносяться до Держреєстру свідоцтв про реєстрацію авторських прав. Дата внесення запису в цей регістр і є датою реєстрації авторського права.

 

Для реєстрації авторського права звертайтеся в наше Бюро.
Ми знаємо, як правильно оформити документи, витримати всі процедури,
щоб ви максимально просто могли захистити свої авторські права.

Телефонуйте:

(044) 418-53-04 (050) 353-12-69
(050) 351-97-64